Ana Sayfa
Organizasyonumuz
İş Ortaklarımız
Ürün Portföyümüz
İnsan Kaynakları
İletişim
Türkçe (TR)
English (EN)
FMCG

Hızlı tüketim malları satış raflarında fazla beklemeyen, raf devir hızları yüksek, fiyatları düşük, satın alma kararı için fazla düşünülmeyen, marka bazında tercih edilen, kısa süreli stoklanan ve sürekli tüketilen ürünler olarak tanımlanmaktadır. Hızlı tüketim malları aynı zamanda CPG ( Consumer Packed Goods) " Perakende Tüketim İçin ...
SENER TRADE

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.
İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest ...
Öncelikler

Temsilciliğini yaptığımız markalara odaklanarak dünya standartlarında beceriler, süreçler ve iş yapış şekilleri geliştirmektir. İnsanları eğlendiren ve gülümseten markalarımızın arkasında ciddiyetle ve gururla yönetilen süreçler yatmaktadır.

FMCG

Hızlı tüketim malları satış raflarında fazla beklemeyen, raf devir hızları yüksek, fiyatları düşük, satın alma kararı için fazla düşünülmeyen, marka bazında tercih edilen, kısa süreli stoklanan ve sürekli tüketilen ürünler olarak tanımlanmaktadır.

Devamı

İş Ortaklarımız

Frito Lay bir PepsiCo kuruluşudur. PepsiCo, 1965 yılında Pepsi Cola ve Frito Lay'ın birleşmesiyle kurulmuştur. PepsiCo,1998 yılında dünyanın en büyük taze meyve suyu üretim ve pazarlama şirketi olan Tropicana'yı satın almıştır. 2001 yılındaysa bünyesinde sporcu içeceği olarak bilinen Gatorade ve çeşitli pirinçli çerezler, meyveli ve yulaf ezmeli barlar bulunduran Quaker firmasıyla birleşmiştir.
PepsiCo, bünyesinde bulundurduğu Frito Lay, Pepsi Cola, Gatorade/Tropicana ve Quaker şirketleriyle, gıda ve içecek sektöründe, yaklaşık 43 milyar doların üzerinde 2008 kazancı ve 198.000 çalışanıyla 200 ülkede faliyet göstermektedir.
Gezegen üzerindeki en acımasız enerji takviyesi için bir kutu Monster Energy aç ve içindeki devi uyandır!

Doğru içeriğin doğru oranda bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş kükremeyi yalnızca Monster kutusu içinde bulabilirsin.

Seni bir anda ayağa kaldıracak enerjiyi alabileceğin Monster kutusu içinde kötü bir tad yok, bu yüzden içimi de kolay ve lezzetlidir!

Sporcular, müzisyenler, kural tanımazlar, motosiklet üzerindeki yol savaşçıları, metal kafalar, meraklılar, müzikle kendinden geçenler, bisikletçiler ve geri kalan herkes bunu içerek devleşiyor! Sen de devleş!

Profesyonel sporcularımız her zaman bir adım ötesine bakıyor, biz de onlardan gelen her fikri dinliyoruz. Aylar boyunca laboratuvarda sabahlayıp meyve sulu Monster`ı yarattık.

Orjinal Monster formülüyle başladık, içine doğal meyve sularıyla yaptığımız muhteşem bir formül kattık, sonrasında tüm enerjimizi üzerine yollayıp geriye yaslandık. İşte karşında...

Monster Khaos, çılgın meyve suyu ve Monster melezi sayesinde her zaman içinde olan devi kükretip uyandırmayı hedefliyor. Haydi sen de dene, içindeki devi uyandır!
Efe Raki ventured upon raki production facility works in 2002 following the abolishment of the government monopoly on the production and sales of distilled liquors in our country.

Efe Raki first met the consumers in Germany in August of 2004 and later in Turkey. Within the first 6 months, Efe Raki reached a successful sales rate beyond expectations when all of the production was sold out.

Upon receiving such appreciation in the market, the annual production capacity was increased from 5 million liters to 15 million liters as of 2005 in order to meet the increasing demand.

Correct brand positioning, consistent marketing and defined promotional strategies also plays a great role in the current success of Efe Raki along with consumer’s appreciation. Efe Raki, meeting consumers as a brand new product in a market where habits are highly deep-rooted, has accomplished creating a loyal customer group despite the compelling structure of the market. Reaching out to more consumers with its unique taste is included in the future marketing strategies of Efe Raki.

The innovations brought to the sector by Efe Raki regarding consumer safety are among the privileges which are adopted by its competitors and which make Efe Raki unique. Following the tragic consequences unearthed by the alcohol scandal that took place in our country, Efe Raki introduced many innovations to the sector in terms of bottle security. Ball-type caps which are impossible to forge thanks to its security system were first developed by Efe Raki. The red tape which appears when the bottle is opened and does not disappear when closed back is another security measure. In addition, the laser-printed production code and the hologram label are included among other security measures. Such applications constantly emphasize how consumer safety is important to Efe Raki.

In the raki market, where only sales took place and no marketing activities were conducted for years, Efe Raki leads the way embracing an innovative vision. Putting its heart and soul into reviving raki culture and keeping it alive in our country, Efe Raki continues developing new products in order to contribute in this culture.
We Are Beam

Beam is Crafting the Spirits that Stir the World. Rooted in two centuries of family heritage, Beam has evolved into one of the world's leading premium spirits companies... where each employee is treated like family and trusted with a legacy. With our greatest assets - our premium spirits and our people - we're driving growth through impactful marketing, innovation and entrepreneurial spirit.
Bugün Türkiye'nin lider su markası olan Erikli'nin sahip olduğu gelenek, mitolojide Olimpos Dağı'na dayanan binlerce yıllık efsanelere uzanır.

Antik Çağın ilk tarihçilerinden Heredot eserlerinde, Keşiş Dağı'ndan Olimpos olarak bahseder ve bu yeryüzü cennetindeki kralların yaşamlarını konu ederdi.

Truva savaşları, Apollon ve diğer Yunan tanrıları tarafından Olimpos Dağı'ndan izlendi.

Yıllar önce eski adıyla Keşiş, yeni adıyla Uludağ'ın zirvesinden koparılan buz parçaları kervanlarla imparatorluğun sayılı kentlerine taşınarak yılın en sıcak günlerinde halka sunuldu.

Tarihte yüzlerce membaya kaynak olan Uludağ'ın benzersiz lezzetteki suyu, günümüzde Erikli markasıyla sofralarımıza ulaşıyor.

Uludağ'ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanları suya doğal mineraller katıyor.

Erikli'yi deneyenler, yarım asırdır sofralarında lezzetin tadını sürüyor.