Ana Sayfa
Organizasyonumuz
İş Ortaklarımız
Ürün Portföyümüz
İnsan Kaynakları
İletişim
Türkçe (TR)
English (EN)
FMCG

Hızlı tüketim malları satış raflarında fazla beklemeyen, raf devir hızları yüksek, fiyatları düşük, satın alma kararı için fazla düşünülmeyen, marka bazında tercih edilen, kısa süreli stoklanan ve sürekli tüketilen ürünler olarak tanımlanmaktadır. Hızlı tüketim malları aynı zamanda CPG ( Consumer Packed Goods) " Perakende Tüketim İçin ...
SENER TRADE

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.
İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest ...
Öncelikler

Temsilciliğini yaptığımız markalara odaklanarak dünya standartlarında beceriler, süreçler ve iş yapış şekilleri geliştirmektir. İnsanları eğlendiren ve gülümseten markalarımızın arkasında ciddiyetle ve gururla yönetilen süreçler yatmaktadır.

FMCG

Hızlı tüketim malları satış raflarında fazla beklemeyen, raf devir hızları yüksek, fiyatları düşük, satın alma kararı için fazla düşünülmeyen, marka bazında tercih edilen, kısa süreli stoklanan ve sürekli tüketilen ürünler olarak tanımlanmaktadır.

Devamı
Organizasyonumuz;

Şirketimiz, Gıda ve Dağıtım alanında, kategorilerinde güçlü firmalarla çalışmaktadır. Gücümüzü, genç ve dinamik yapımızın yanısıra güçlü iş ortaklarımızdan da almaktayız. 35 kişinin üzerindeki çalışan sayımızla, 20 kişinin üzerinde Satış ve Dağıtım ekibimizle KKTC genelinde yaklaşık 2.000 noktaya hizmet vermekteyiz. Eşsiz dağıtım ağımız ve güçlü ürün portföyümüz, bizi dağıtım ve pazarlama alanında, bulunduğumuz pazarda rakipsiz kılmaktadır.

Bu doğrultuda;

Temel amacımız
İnsanların sevdiği markaları onlara ulaştırmaktır.

Vizyonumuz
Temsilciliğini yaptığımız markaları, bulunduğumuz pazardaki müşterilerimize ve tüketicilerimize odaklanarak, en yüksek ve en iyi performansına ulaştırmaktır.

Önceliklerimiz
Bünyemizdeki markalara odaklanarak; dünya standartlarında beceriler, süreçler ve iş yapış şekilleri geliştirmektir. İnsanları eğlendiren ve gülümseten markalarımızın arkasında ciddiyetle ve gururla yönetilen süreçler yatmaktadır.

Değerlerimiz
Performans, kalite, dürüstlük, sorumluluk ve markayı sahiplenme