Ana Sayfa
Organizasyonumuz
İş Ortaklarımız
Ürün Portföyümüz
İnsan Kaynakları
İletişim
Türkçe (TR)
English (EN)
FMCG

Hızlı tüketim malları satış raflarında fazla beklemeyen, raf devir hızları yüksek, fiyatları düşük, satın alma kararı için fazla düşünülmeyen, marka bazında tercih edilen, kısa süreli stoklanan ve sürekli tüketilen ürünler olarak tanımlanmaktadır. Hızlı tüketim malları aynı zamanda CPG ( Consumer Packed Goods) " Perakende Tüketim İçin ...
SENER TRADE

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.
İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest ...
Öncelikler

Temsilciliğini yaptığımız markalara odaklanarak dünya standartlarında beceriler, süreçler ve iş yapış şekilleri geliştirmektir. İnsanları eğlendiren ve gülümseten markalarımızın arkasında ciddiyetle ve gururla yönetilen süreçler yatmaktadır.

FMCG

Hızlı tüketim malları satış raflarında fazla beklemeyen, raf devir hızları yüksek, fiyatları düşük, satın alma kararı için fazla düşünülmeyen, marka bazında tercih edilen, kısa süreli stoklanan ve sürekli tüketilen ürünler olarak tanımlanmaktadır.

Devamı

Tarihçe

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.

İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest bölgesine Mannesmann Demag'dan büyük kapasiteli vinçler temin edildi. Karayollarımızda kullanılmak üzere Caterpillar yükleyiciler ve Aveling Barford greyderler getirdik.

1980 li yılların ortalarında Elektrik Kurumu'na Kesici, Transformatör ve diğer Alçak Gerilim - Orta Gerilim malzemeleri tedarik ettik.

Ercan Hava Limanı'na Thales GmbH. firmasından CVOR, NDB, DME sistemleri (Seyrüsefer Cihazları) ve L3 Security USA'den X-Ray Bagaj control ve görüntüleme, tetkik cihazları temin edip kurduk.

Şu anda KIB-TEK(Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu) onaylı elektrik alt yapı müteahhitleri için A.G - O.G elektrik malzemeleri sağlıyoruz ve devamlı olarak stokumuzda bulundurmaktayız.

Temsilcisi veya üst düzeyde ilişkimiz olan şirketlerden bazılarını şunlardır;

Nexans, W. Lucy Switchgears Ltd (UK)., Eltaş Transformer (TC), Cooper Bussmann (UK), L3 Security USA, Thales GmbH., Nortroll Norway, Hubbell Power (USA).

Gıda Distribütörlüğüne 2010'da Frito Lay ile başladık. Şu anda Frito Lay, EFE RAKI, BEAM Group Inc., Monster Energy Drink, Erikli Su'nun KKTC Distribütörlüğünü yapmaktayız. 35 kişinin üzerindeki çalışan sayımızla, 20 kişinin üzerinde Satış ve Dağıtım ekibimizle KKTC genelinde yaklaşık 2.000 noktaya hizmet vermekteyiz.