Ana Sayfa
Devlet İhaleleri
Sener Trade
İş Ortaklarımız
IK
İletişim
Tarihçe
Yönetim Kurulu
Vizyon ve Değerlerimiz
Kıymetler
Türkçe (TR)
English (EN)
Tecrübe & Yönetim

30 yılı aşan iş ve yönetim tecrübemiz ile, iş ortaklarımızın yürütmedeki pek çok yükünü hafifletiyor, hızlı gelişim sağlıyoruz. ...
SENER TRADE

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.
İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest ...
Çözümler

Gururla söylemek isteriz ki; şirketimiz aldığı tüm işleri taahhüt ettiği gibi %100 başarıyla tamamlamıştır. KKTC' de ihaleye katılmak isteyen Türkiye veya diğer Yabancı sermayeli şirketler KKTC sermayeli bir şirketle işbirliği yapmak zorundadır, aksi taktirde malzeme tedariğinde veya proje bitirmesinde bulunamazlar.

İHALELER

Şirketimiz; elektrik kurumu, sivil havacılık, karayolları ve limanlar dairesine ihaleler yolu ile mal ve hizmet tedağinde bulunmaktadır.
Gururla söylemek isteriz ki şirketimiz aldığı tüm işleri taahhüt ettiği gibi %100 başarıyla tamamlamıştır.

Devamı

İş Ortaklarımız

Dünyada çapındaki müşterileri ile SEL ortakları elektriği güçlü, güvenilir, güvenli ve ekonomik olarak teslim edilmesini sağlar.
Hubbell Güç Sistemleri (HPS) programları tarafından kullanılan iletim, dağıtım, trafo, OEM ve telekomünikasyon ürünleri çok çeşitli üretmektedir. Buna ek olarak, HPS ürünler inşaat, ulaştırma, gaz ve su sektörlerinde kullanılmaktadır. Ürünleri yapı ve anahtarlama ürünleri, araçları, izolatörler, koruyucular, kutup çizgisi donanım, kablo aksesuarları, test cihazları, trafo burçlar ve polimer prekast muhafazaları ve ekipmanları yastıkları yer alıyor.
Nexans Network Solutions NV - Div. Euromold Avrupa'nın önde gelen uzman tasarımcısı, üreticisi ve prefabrik kablo aksesuarları distribütörü orta ve yüksek gerilim ürünleri üretir.
ELTAŞ A.Ş. 36 kV üst gerilimde 25 MVA güce kadar yağa daldırılmış güç ve dağıtım transformatörleri üreten Türkiye'nin önde gelen transformatör üreticilerindendir ELTAŞ A.Ş. 2005 yılında "Sargıları reçine ile örtülmüş Kuru Tip" Transformatör üretimine de başlamıştır. İki yıl içerisinde yüzlerce kuru tip transformatör üretmiş ve bunları ABD, ALMANYA, İNGİLTERE, RUSYA, TÜRKMENİSTAN ve diğer Türki Cumhuriyetler olmak üzere pek çok ülkeye ihraç etmiştir. Kuru tip transformatör üretiminin en önemli unsuru olan bobinler ELTAŞ A.Ş.'nin kendi tesislerinde üretilmektedir. ELTAŞ A.Ş. 36 kV üst gerilimde sargıları reçine ile örtülmüş kuru tip dağıtım ve güç transformatörleri üreten tek ulusal firmadır.
Thales; Havacılık,Uzay, Savunma, Güvenlik ve Ulaşım piyasaları için bir global teknoloji lideridir. 2008 yılında şirket 50 ülkede 68.000 çalışanı ile 12.7 milyar avro gelir elde etmiştir. 25.000 civarında mühendis ve araştırmacı çalışanı ile Thales, en karmaşık güvenlik gereksinimlerini karşılayacak sistemleri ve hizmetleri sunmaktadır.
Cooper Bussmann, bünyesinde bir çok şirketi barındıran ve sigortalar konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip bir Amerikan firmasıdır. Özellikle sigorta ve endüstriyel alanda Bussmann markası dünyanın önde gelen firmalarından birisidir. Cooper Bussmann devre koruma cihazları ve supercapacitors ürünler de üretmektedir.
1968’de kurulmuş olan Cemdağ, aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda faaliyet gösteren, Türkiye'nin önde gelen bir kuruluşudur.Toplam 41.000 metrekare alanda kurulu 3 üretim tesisinde; etkin, hızlı ve yüksek kapasiteli üretim yapmaktadır. İç pazardaki bir çok segmentte pazar liderliğine sahiptir. Cem marka ürünler dünyada 5 kıtada aktif olarak pazarlanmaktadır.
L-3 Security & Detection Systems, Inc. creates dynamic aviation security solutions that unify innovative threat detection technologies and intelligent, flexible system designs. With exceptional automated processing, threat recognition and throughput rates, L-3 inspection technologies lead the industry in detection, performance and reliability. L-3 is a true partner in shaping the future of aviation security, developing cutting-edge solutions to increasingly complex and sophisticated threats.
Lucy Switchgear provides switching and protection solutions for electrical distribution systems. The company supplies Medium Voltage Oil and SF6 insulated Vacuum Ring Main Units (RMU), pole mounted air break and SF6 enclosed load break switches, substation disconnectors and power connectors, automation and retrofit solutions, Low Voltage feeder pillars and cut-outs.