Ana Sayfa
Devlet İhaleleri
Sener Trade
İş Ortaklarımız
IK
İletişim
Tarihçe
Yönetim Kurulu
Vizyon ve Değerlerimiz
Kıymetler
Türkçe (TR)
English (EN)
Tecrübe & Yönetim

30 yılı aşan iş ve yönetim tecrübemiz ile, iş ortaklarımızın yürütmedeki pek çok yükünü hafifletiyor, hızlı gelişim sağlıyoruz. ...
SENER TRADE

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.
İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest ...
Çözümler

Gururla söylemek isteriz ki; şirketimiz aldığı tüm işleri taahhüt ettiği gibi %100 başarıyla tamamlamıştır. KKTC' de ihaleye katılmak isteyen Türkiye veya diğer Yabancı sermayeli şirketler KKTC sermayeli bir şirketle işbirliği yapmak zorundadır, aksi taktirde malzeme tedariğinde veya proje bitirmesinde bulunamazlar.

İHALELER

Şirketimiz; elektrik kurumu, sivil havacılık, karayolları ve limanlar dairesine ihaleler yolu ile mal ve hizmet tedağinde bulunmaktadır.
Gururla söylemek isteriz ki şirketimiz aldığı tüm işleri taahhüt ettiği gibi %100 başarıyla tamamlamıştır.

Devamı
1976'DAN GÜNÜMÜZE HİÇ DURMADAN !

Sener Trade (E&S LTD), 1976'da Ahmet Şener ve Ertan Bozok tarafından kurulmuş olup günümüze kadar pek çok şirketin distribütörlüğünü başarı ile alıp, bu şirketlerin adadaki gelişimine ivme kazandırmıştır. Temmuz 2010'da Hızlı Tüketim Malları sektöründe de yer alabilmek için gerekli araştımalar yapıldıktan sonra yatırımlar yapmıştır. Frito Lay Gıda Türkiye ile distribütörlük anlaşması imzalanmıştır.

SORUNUN OLMADIGI YERDE ÇÖZÜME GEREK OLMAZ !

Sener Trade almış olduğu tüm disribütörlükleri ve işleri başarı ile yürütmüş olup, ticari sorumluluklarını ve gelişimini, uluslararası standartları baz alarak büyütmüştür. Günümüzde de, yenilik ve gelişim için tüm kaynaklarımızı seferber etmekteyiz.

SENER TRADE AVANTAJLARIYLA TANISIN!

Bizlerle çalışan şirketleri ve iş ortaklarımızı, Sener Trade ile çalışmanın avantajları beklemektedir. 30 yılı aşkın ticari tecrübemiz ve yönetim anlayışımız ile sizlere prestijli bir çözüm ortaklığının kapılarını açmaktayız.

KÖKLÜ BİR ŞİRKETİN KOLLARINDASINIZ!

İthalat ve İhracat konusunda uzman Şener Trade, bünyesine aldığı her ürün ve hizmeti de beraberinde büyütüyor. Markanızın prestijini Kuzey Kıbrıs' ta da sürdürmek ve tüketim ağınızı yaygınlaştırmak için profesyonel ekibimizle canla başla çalışmaktayız.