Ana Sayfa
Devlet İhaleleri
Sener Trade
İş Ortaklarımız
IK
İletişim
Tarihçe
Yönetim Kurulu
Vizyon ve Değerlerimiz
Kıymetler
Türkçe (TR)
English (EN)
Tecrübe & Yönetim

30 yılı aşan iş ve yönetim tecrübemiz ile, iş ortaklarımızın yürütmedeki pek çok yükünü hafifletiyor, hızlı gelişim sağlıyoruz. ...
SENER TRADE

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.
İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest ...
Çözümler

Gururla söylemek isteriz ki; şirketimiz aldığı tüm işleri taahhüt ettiği gibi %100 başarıyla tamamlamıştır. KKTC' de ihaleye katılmak isteyen Türkiye veya diğer Yabancı sermayeli şirketler KKTC sermayeli bir şirketle işbirliği yapmak zorundadır, aksi taktirde malzeme tedariğinde veya proje bitirmesinde bulunamazlar.

İHALELER

Şirketimiz; elektrik kurumu, sivil havacılık, karayolları ve limanlar dairesine ihaleler yolu ile mal ve hizmet tedağinde bulunmaktadır.
Gururla söylemek isteriz ki şirketimiz aldığı tüm işleri taahhüt ettiği gibi %100 başarıyla tamamlamıştır.

Devamı

Tarihçe

E&S Ltd. 1976 yılında İtalyan Zanussi'den beyaz eşya ithalatı ile işe başladı. Bunu American Carrier Klimalarının ithalatı takip etti.

İlerleyen yıllarda devletimizin altyapısını geliştirme girişimlerinden dolayı devlet ihalelerine yoğunlaştık. Limanlarımızda bulunan Römorkların makine ve techizatını yeniledik. Magosa serbest bölgesine Mannesmann Demag'dan büyük kapasiteli vinçler temin edildi. Karayollarımızda kullanılmak üzere Caterpillar yükleyiciler ve Aveling Barford greyderler getirdik.

1980 li yılların ortalarında Elektrik Kurumu'na Kesici, Transformatör ve diğer Alçak Gerilim - Orta Gerilim malzemeleri tedarik ettik.

Ercan Hava Limanı'na Thales GmbH. firmasından CVOR, NDB, DME sistemleri (Seyrüsefer Cihazları) ve L3 Security USA'den X-Ray Bagaj control ve görüntüleme, tetkik cihazları temin edip kurduk.

Şu anda KIB-TEK(Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu) onaylı elektrik alt yapı müteahhitleri için A.G - O.G elektrik malzemeleri sağlıyoruz ve devamlı olarak stokumuzda bulundurmaktayız.

Temsilcisi veya üst düzeyde ilişkimiz olan şirketlerden bazılarını şunlardır;

Nexans, W. Lucy Switchgears Ltd (UK)., Eltaş Transformer (TC), Cooper Bussmann (UK), L3 Security USA, Thales GmbH., Nortroll Norway, Hubbell Power (USA).

Gıda Distribütörlüğüne 2010'da Frito Lay ile başladık. Şu anda Frito Lay, EFE RAKI, BEAM Group Inc., Monster Energy Drink, Erikli Su'nun KKTC Distribütörlüğünü yapmaktayız. 35 kişinin üzerindeki çalışan sayımızla, 20 kişinin üzerinde Satış ve Dağıtım ekibimizle KKTC genelinde yaklaşık 2.000 noktaya hizmet vermekteyiz.